هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

استفاده از توالت نشسته یا ایرانی برای افراد مسن یا بیماران بسیار دشوار است و در طول روز چند بار به این مشگل رو به رو میشوند .

رایج ترین علت تغییر توالت های منزل ایرانی به فرنگی زانو درد و درد مفاصل در سالمندان  و گاهی اوقات مشکلات دیسک کمر در سنین مختلف است .بسیاری از شرکت های تخلیه چاه اقدام به تعویض کاسه توالت مینماییند این اقدامات اسان به نظر میرسد ولی نیاز به متخصص و اقدامات خاصی احتیاج دارد .

عموما در خانه های جدید از توالت فرنگی و توالت ایرانی هر دو استفاده می شود و در نقشه کشی اولیه تاسیسات جایگاهی برای هر دو این توالت ها در نظر می گیرند و در لوله کشی ساختمان این موضوع لحاظ می شود. ولی در خانه های قدیمی این موضوع رعایت نمی شد.

 هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

2روش برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی وجود دارد:

  • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با استفاده از توالت های آماده

به راحتی می توانید با مراجعه به فروشگاه تجهیزات پزشکی  انواع توالت های فرنگی سیار را خریداری نموده و بر روی توالت ایرانی خود قرار داده و استفاده کنید.

این روش نیازی به تخریب ندارد و هر کس به توالت فرنگی  نیازی نداشت می تواند از ان استفاده نکند و قابل جابجایی است و مهم تر اینکه هزینه خیلی کمی دارد .

  •  تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تخریب

در ابتدا باید کف سرویس بهداشتی تخریب شود و تمام کاشی و مزاییک ها جدا شوند و کاسه ایرانی برداشته شود و قیرگونی تازه و لوله کشی مجدد و نصب شیر الات بنا به سیستم  توالت فرنگی انجام شود .

و بعد از کاشی کاری کف سرویس و ایجاد کف شور در کف سرویس بهداشتی که مستقیم به فاظلاب داخل چاه ریخته میشود و قطره ای از اب داخل گودی توالت ایرانی ریخته نمیشود و بعد انجام مراحل توالت فرنگی نصب میشود .

وجود سیفون ایرانی هیچ مشکلی در تخلییه ایجاد نمیکند و باید قبل شروع کار و کار گذاشتن توالت فرنگی مشکل ان را تست کنیم.

 


هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

تغییر در سیستم خانه قاعدتا هزینه بردار است. حتی ساده ترین روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی که استفاده از توالت های آماده بود نیز این مشکل را دارد و باید هزینه خرید توالت پرداخت شود.

اگر هدف شما تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب باشد تنها باید اتصالات ، صفحه فلزی و یا پلاستیک و یا چوبی و هزینه دستمزد کارشناس تاسیسات را محاسبه کنید.

با توجه به اینکه توالت ایرانی خود قبلا سایر اتصالات مانند شیر آب و روشویی و … را دارد نیازی نیست این هزینه ها را براورد کنیم ولی اگر این اتصالات را هم باید اضافه کنید خودتان در لیست قیمت این موارد را هم در نظر داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیریذ.

 

 

نکات قبل از نصب توالت فرنگی:

  •  قبل از نصب ، آب را در شیر خاموش خاموش کنید.
  •  توالت را بشویید تا کاسه و مخزن را خالی کنید و هر آب باقی مانده را اسفنج کنید.
  • لوله تأمین آب را از شیر خاموش قطع کنید.
  • آب را از لوله درون یک سطل تخلیه کرده و سپس مهره اتصال را روی لوله منبع در قسمت مخزن شل کنید.

مطالب مهم دیگر:

نصب روشویی کابینتی

نصب شیر توالت قهرمان

نصب فلاش‌ تانک محک

 

 

 

بزرگ ترین سایت تخصصی لوله و اتصالات ساختمان

 اینجا کلیک کنید

About achar

Check Also

نصب رادیاتور پنلی

نصب رادیاتور پنلی

نصب رادیاتور پانلی : در اکثر مواقع از جنس فولاد ضد زنگ می باشد یکنواختی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *