نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

همونطور که میدونید مردم قبلا از پنکه های سقفی و زمینی برای خنک کردن منزل استفاده میکردند که فقط هوای داخل خونه رو جابه جا میکرد، بعد کولر های آبی جایگزین این پنکه ها شد نصب کولر گازی

نصب کولر آبی محدوده غرب تهران

کولر آبی مصرف آب و برق زیادی داشت و به صرفه نبود نسبت که مقدار هوای خنک و تازه ای که وارد خونه میکرد و دردسر هایی که مثل تعویض پوشال و تعمیر پمپ و فلوتر و …. داشت ، کم کم جای خودش رو به کولر های گازی داد.

کولر گازی نصب راحتی داشت و مصرف پایین آب نسبت به کولر های آبی خیلی زود بین مردم محبوب شد طوری که بیشتر افراد دنبال نصب کولر گازی تو منزل و محل کار خودشون بودن، علاوه بر این مزیت ها جای کمتری هم اشغال میکرد‌ و برای دفتر های کوچک که کولر آبی جای زیادی لازم داشت ، نصب کولر گازی بسیار به صرفه بود.

نصب کولر گازی گری

درحال حاضر کولر گازی محبوب ترین وسیله سرمایشی در ساختمان های بزرگ و کوچک میباشد و علی رغم اینکه خرابی ندارد نیاز به سرویس سالانه دارد.سرویس سالانه کولر گازی به بهبود عملکردش کمک میکنه. در مواقع زیر باید کولر گازی خود را سرویس کنیم:

  1. زمانی که کولر گازی جدیدی خریدیم و یا قصد جابه جایی آنرا داریم.
  2. کولر گازی ما خوب کار نمیکند و خنک کردن آن کم شده.
  3. زمانی که کولر ما نیاز به شارژ گاز داشته باشد.

      4.اول فصل گرما برای راه اندازی مجدد بعد از یکسال

نمایندگی تعمیرات کولر گازی

اما سوالاتی در ذهن ما پیش میاد زمانی که کولر ما به مشکل میخورد که به چه کسی اعتماد کنم؟نصاب حرفه ای کولرگازی از کجا پیدا کنم؟نمایندگی رسمی  تعمیرات کولر گازی ال جی ، سامسونگ،دوو، بوش و… در تهران  کجاست؟هر تعمیرکاری از پس تعمیر کولر گازی برمی اید؟تعمیرکار حرفه ای کولرگازی نزدیک منزل من کجاست؟و سوالات از این دست که در ذهن ما بوجود میاد. اگر شما قصد سرویس و یا تعمیر و یا نصب کولر گازی دارید یا میتوانیم به شما کمک کنیم. متخصصین ما در شرق و غرب ،شمال و جنوب تهران به شما سرویس میدهند .

نصب کولر گازی محدوده شرق

کولرهای گازی پنجره ای

گاهی اوقات بدلیل محدودیت هایی که وجود داره مثل محدودیت های مکانی و نداشتن فضای مناسب یا حتی شرایط اقتصادی، مشتری مجبور میشه و یا ترجیح میده از این مدل کولرگازی استفاده کنه. این نوع از کولرهای گازی یک پکیج هستند که هم کندانسور و هم قسمت اپراتور در یک محفظه قرار میگیرند و شما برای نصب کولرهای گازی پنجره ای باید توجه داشته باشید که قسمت کندانسور کولرهای گازی پنجره ای را به سمت بیرون پنجره و قسمت اپراتور را به سمت داخل واحد قرار بدهید.

About achar

Check Also

نصب کولز گازی

نصب کولرگازی محدوده پاسداران

نصب کولرگازی  آشنایی با  کولرهای گازی  کولرهاي گازي همچون بسياري از وسايل برقي داراي دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *