نصب روشویی کابینتی

نصب روشویی کابینتی

همیشه در خانه‌یا شرکت ، محل کار یک سرویس بهداشتی وجود دارد.وسایل موردنیاز یک سرویس بهداشتی که حتما روشویی هم دارد مانند حوله ،جا حوله ای،صابون،مایع دستشویی و … دغدغه یکسری افراد میباشد که چه‌ جایی برای آنها درست کنند نصب روشویی کابینتی.

همونطور که میدونید امروز تنوع این‌اقلام بسیار زیاد شده و همچنین انواع روشویی سنگی و کابینتی و پایه دار و دیواری انتخاب رو سخت گرده و همچنین نصب انها نیز کار هرکسی نیست.

سنگ روشویی دوکابین

روشویی های باتوجه‌ به اندازه و مدل آنها به دسته های مختلفی تقسیم میشوند،چینی و پایه دار و کابینتی و سنگی و دیواری که هرگدام کار کی نصاب است و تخصص جدا میخواهد ولی ما تمام این‌ تخصص ها را در یک جا برای شما جمع کردیم  تا براحتی بتوانید نیاز خود‌را برطرف کنید.

خدماتی که یک تکنسین برای شما در این زمینه انجام میدهد:

  • نصب سنگ روشویی  روکار و توکار
  • نصب شیرالات بهداشتی روشویی
  • نصب کابین روشویی دیواری ،پایه دار  بدون پایه و نیم پایه
  • نصب آیینه روشویی ، جاحوله ای، ست روشویی

البته این بخشی از خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما‌میباشد .بدلیل تنوع مارک و نوع شیرالات، سیفون،روشویی و …. شما هر کاری که داشته باشید میتونید به ما بسپارید.

نصب روشویی کابینتی

 

هزینه نصب روشویی کابینتی

اجرت نصب کابین روشویی بدلیل اینکه قطعات کوچکتری مثل جاصابونی، جاحوله، شیر روشویی، پیچ روکا نیز دارد و هزینه نصب اینا جدا‌محاسبه میشود متفاوت است اما تکنسین ما قبل شروع کار هزینه رو برای شما محاسبه گرده و اعلام میکند .

این تضمین را به شما میدهیم که با کیفیت ترین کار را به شما تحویل میدهیم.

خدمات دیگر ما:

نصب توالت فرنگی

نصب فلاش تانک

نصب سیفون روشویی

نصب شیرآلات بهداشتی

اعتماد شما به مجموعه ما باعث افتخار ما میباشد . بیش از یک دهه سابقه خدمت به همشهری های عزیز در تهران فقط با اعتماد از طرف شما ممکن شده است . 

مجموعه achar france  در حال راه اندازی سامانه ای میباشد که بتوانیم پوشش سراسری در کشور داشته باشیم و در تمام شهر های ایران متخصصین و تکنسین های کاربلد و باتجربه داشته باشیم. در همین راستا از افراد با تجربه در زمینه خدمات فنی و تعمیراتی ساختمان دعوت به همکاری مینماییم.

About achar

Check Also

نصاب رادیاتور پنلی

نصاب رادیاتور پنلی دسته‌بندی رادیاتور‌ها ، مزایا و معایب آن‌ها : رادیاتورها از نظر شکل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *